Výsledkový servis,program utkání

Výsledkový servis

A muži – VOTROK Krajský přebor dospělých

 FC Kratonohy/FC Olympia HK : SK Červený Kostelec

2 : 0   (0:0)

B muži – Jopeco OP dospělých

SK Č. Kostelec B : SK Babí

3 : 1   (1:0)

—————-

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19

SK Třebechovice : SK Č. Kostelec

3 : 6   (0:0)

—————-

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 – skupina B

Č.Kostelec/V.Jesenice : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

1 : 4   (0:1)

—————–

DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 – skupina A

SK Čer. Kostelec  : TJ Dvůr Králové

0 : 3   (0:2)

 ————————

Program utkání   9.- 22.9. 2019

A muži – VOTROK Krajský přebor dospělých

 SK Č. Kostelec : RMSK Cidlina

Neděle, 15.09.2019  17:00 doma

FC Slavia HK A : SK Č. Kostelec

Sobota, 21.09.2019   10:15 venku

————————-

B muži – Jopeco OP dospělých

So. V. Jesenice : SK Č. Kostelec

Neděle 15. 9. 2019 17:00   venku

SK Č. Kostelec : TJ Velichovky

Neděle 22. 9. 2019 15:30   doma

————————-

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19

SK Č. Kostelec : FC Nový HK

Neděle, 15.09.2019  14:30   doma

SK Týniště n. O. : SK Č. Kostelec

Sobota, 21.09.2019  13:30 venku

————————-

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 – skupina B

SK Solnice : SK Č. Kostelec

Neděle, 15.09.2019 14:00   venku

SK Č. Kostelec : TJ Slovan Broumov

Sobota, 21.09.2019   11:15   doma

———————– 

DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 – skupina A

Lánov/Hostinné : SK Č. Kostelec

Neděle, 15.09.2019 14:00   venku

SK Č. Kostelec : TJ Nová Paka/Stará Paka

Sobota, 21.09.2019    9:30   doma

 ———————–

mladší žáci – KP  U13 skupina C

SK Č.Kostelec B /Rtyně : TJ Slovan Broumov

SK Č.Kostelec B /Rtyně : MFK Nové Město n. M

Sobota, 14.09.2019   9:00

SK Č.Kostelec B /Rtyně : Rozkoš/ Jesenice

SK Č.Kostelec B /Rtyně : FK Jaroměř

SK Č.Kostelec B /Rtyně : TJ Sokol Třebeš II

Sobota, 21.09.2019   10:00

mladší žáci – KP  U13 skupina D

 SK Č.Kostelec A : Kostelec nad O./Častolovice

SK Č.Kostelec A : SK Týniště n. O.

SK Č.Kostelec A : TJ Vamberk

Neděle, 15.09.2019

SK Č.Kostelec A : Kostelec nad O./Častolovice

SK Č.Kostelec A : SK Týniště n. O.

SK Č.Kostelec A : Třebechovice/Dobruška

Sobota, 21.09.2019

————————————-