Zápasy muži B

TJ Červený Kostelec B : Sokol Velká Jesenice

2  :  2  (0:1 )

Střelci:Drahovzal, Vlasní

Sestavy :  Drapač – Špelda, Barták, Liška, Pffiffer – Kratěna, Vejrek (34. minuta Dudek), Veseleňák, Litko – Kubeček, Drahovzal

Karty :        žluté: Kubeček, Litko, 2x Pffiffer

červená : Pffiffer

Utkání sledovalo : 65

Hodnocení : V tomto utkání dorazil na náš stadion soupeř z horní části tabulky. Chtěli jsme proti němu hrát důrazně od obrany a dostávat se do rychlých protiútoků, jenže tento plán nám narušil už ve 14. minutě soupeřův úvodní gól z hranice vápna. Prohrávali jsme 1:0 a navíc jsme byli nuceni o pár minut později vynuceně střídat a s tím souvisela i změna v rozestavení. Do konce první půle se toho již moc vážného nestalo, spíše se hra odehrávala mezi vápny. V druhém poločase jsme chtěli být více aktivní a konečně začít zaměstnávat brankáře soupeře. Již od úvodních minut druhé půle se nám to dařilo, ale bohužel soupeř využil po naši útočné standardní situaci špatného postavení v obraně a z rychlého protiútoku zvýšili na 0:2 z našeho pohledu. Navíc v 64. minutě uviděl po zbytečném zákroku domácí obránce druhou žlutou kartu a museli jsem dohrávat v deseti. Vypadalo to, že si soupeř už vše pohlídá, ovšem opak byl pravdou. Již za pár chvil se dokázal po individuální akci střelou z téměř nulového úhlu prosadit Drahovzal a dal nám znova vidinu získání nějakého bodového zisku. Od té chvíle jsme se snažili ohrožovat branku soupeře co nejvíc. Každý naše standardní situace hrozila brankou a nakonec se nám z jedné z nich podařilo v 83. minutě srovnat stav utkání, když si obránce hostí vstřelil hlavou vlastní gól. V závěru utkání už to byl boj proti tlaku soupeře, ovšem kromě střeli z trestného kopu se už k ničemu vážnějšímu nedostali. A tak jsme si i ve druhém jarním domácím utkání připsali na svoje konto další bodový zisk, tentokráte za remízu.

V dalším utkání zajíždíme na hřiště do sousedního Hronova. Zápas se odehraje 21. Dubna 2019 od 17:00 hodin.

trenér mužstva : Pavel Vejrek, Matěj Barták

SK Červený Kostelec B : TJ SOKOL Mezilesí

3  :  1  (2:0 )

Střelci:  Kubeček, Drahovzal, Martínek

Sestavy :  Středa – Pffiffer (74. minuta Špelda), Barták, Havlíček, Vejrek – Malina (65. minuta Mikeš), Liška (88. minuta Dudek), Veseleňák, Martínek – Kubeček, Drahovzal (88. minuta Marek)

Karty :        žluté: Barták                             červená :

Utkání sledovalo : 55

Hodnocení : Do prvního jarního utkání našeho B týmu se nám podařilo vstoupit velmi dobře. Drželi jsme balón na vlastních kopačkách, vytvářeli si šance a soupeře jsme k žádným výraznějším akcím nepouštěli. Zásluhou proměněných situací jsme se dokázali dostat do poločasového vedení 2:0. Do druhé půle jsme vstupovali s úmyslem pokusit se co nejrychleji odskočit soupeři do většího brankového rozdílu. A ačkoliv se nám dařilo šance si vytvářet, nedařilo se nám přidat další góly. Buďto nás vychytal brankář soupeře nebo jsme se ve většině případů připravili o gólovou radost vlastní laxností v zakončení. A tak nastala situace, do které jsme se nechtěli dostat. Soupeř z ojedinělé šance snížil na 2:1. Do konce ještě zbývalo okolo 15. minut a hra se od té chvíle vyvíjela z naší strany nervózně. V samém závěru utkání se z dorážky podařilo zásluhou Martínka opět odskočit na dvougólový rozdíl a stavem 3:1 taky zápas skončil