zápasy muži B 2018/2019

TJ Sokol Hejtmánkovice : TJ Červený Kostelec B

2 : 2 (0:1)

Střelci: Mudroch, Litko

Sestavy : Drapač – Špelda, Barták, Vejrek, Nývlt – Matějovic (65. minuta Malina), Kubeček, Martínek, Litko – Mudroch (65. minuta Pffiffer), Dudek

Karty : žluté:

červená :

Utkání sledovalo : 30

Hodnocení : K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu soutěže, konkrétně do Hejtmánkovic. Plán byl jasný, pokusit se napravit předchozí nepovedené zápasy a po dvou týdnech opět dosáhnout na nějaké body, ačkoliv nás čekal nejlepší tým v soutěži a počasí nebylo pro fotbal ideální. V průběhu prvního poločasu silně pršelo a na druhou část utkání vystřídalo déšť sněžení. Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry. Domácí měli balón častěji na svých kopačkách a svoji hrou nás zatlačili na vlastní obrané polovině. Ovšem do vedení se povedlo jít nám, po deseti minutách utkání využili Mudroch s Martínkem chyby v obraně domácích a po jejich spolupráci padl úvodní gól utkání. Od té doby se domácí hnali za vyrovnáním, ovšem proti tomu byl dnes skvěle chytající Drapač. S každou příležitostí domácích si dokázal poradit a bezpečně zkrotit ve vlastním náručí. A tak na konci prvního poločasu přišla šance na zvýšení našeho náskoku, bohužel hlavička našeho útočníka skončila pouze na tyči. Od začátku druhého poločasu na nás domácí zatlačili, ovšem i s tou největší příležitostí si poradil náš brankář. Nám se v této části hry nedařilo déle podržet balón na vlastních kopačkách, což přispívalo k stále většímu tlaku soupeře. A dvacet minut před koncem přišli pro nás špatné chvíle. Dvě velké chyby v naší obraně během dvou minut a soupeři se povedlo stav utkání zvrátit na 2:1. Nám se stále nedařilo dostat do zakončení, a tak to vypadalo, že tímto stavem utkání skončí. Ovšem díky chybě v závěru utkání, kterou předvedl brankář domácích, se nám podařilo dostat míč do opuštěné branky a srovnat na 2:2. Domácí se ještě pokusili znovu získat vedení, ale nebezpečí přišlo z naší strany. Střela z našich kopaček v nastaveném čase, kterou tečoval obránce domácích, skončila pouze na brankové konstrukci, a tak utkání skončilo remízou.

V dalším utkání zajíždíme hřiště soupeře z Babí. Zápas se odehraje ve středu 8. května 2019 od 17:00 hodin.

trenér mužstva : Pavel Vejrek, Matěj Barták

AFK Hronov : TJ Červený Kostelec B

3 : 1 (0:0 )

Střelci: Barták

Sestavy : Drapač – Špelda, Barták, Havlíček, Litko – Malina L. (73. minuta Malina J.), Vejrek, Kubeček, Martínek – Mikeš (65. minuta Neumann), Drahovzal

Karty : žluté: Drahovzal

červená :

Utkání sledovalo : 80

Hodnocení : K venkovnímu utkání jsme zavítali na stadion soupeře z Hronova, který doposud na jaře dokázal všechny zápasy vyhrát a ani jednou neinkasoval. Začali jsme proto od samého začátku utkání hrát ze zatažené obrany a pokusit se o rychlé protiútoky. Již po pár minutách, kdy se soupeř nemohl prokombinovat do vápna, ohrozil naši branku střelou zpoza vápna, které jen trefila břevno. V další části prvního poločasu měl soupeř více balón na svých kopačkách, ovšem nějaké výraznější šance si nevytvářel a nebezpečnější v téhle době jsme byli my. Dokázali jsme si vytvořit šance z rychlých protiútoků, bohužel jsme o šanci přišli špatně vyřešeným přečíslením nebo nás vychytal brankář soupeře. A tak se šlo na poločasovou přestávku za stavu 0:0. Nástup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl a hned z první akce soupeře jsme inkasovali gól. Od té chvíle jsme zatlačili soupeře na jeho polovině a snažili se o vyrovnání. Ve finální fázi se nám nedařilo, nebyli jsme schopni vytvořit si pořádnou příležitost. Jednalo se pouze o střelbu z větší vzdálenosti, která brankáři soupeře moc problémů nenadělala. S postupem času a s vlivem stále nepříznivého skóre jsme začali dělat nepřesnosti v kombinaci. A jedné z těchto chyb dokázal soupeř využít k rychlému protiútoku a odskočil do dvoubrankového vedení. Za pár chvil soupeř opět vstřelil branku kvůli špatné komunikaci v našich obraných řadách a zvýšil již na 3:0. Ve zbytku utkání jsme se pokusily aspoň upravit skóre, aby nevypadalo z našeho pohledu tak špatně. Nakonec se nám podařilo v poslední minutě utkání vstřelit aspoň čestnou branku a stanovit konečný stav utkání na 3:1.

V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti soupeře z Velichovek. Zápas se odehraje 28. Dubna 2019 od 10:00 hodin.

TJ Červený Kostelec B : Sokol Velká Jesenice

2  :  2  (0:1 )

Střelci:Drahovzal, Vlasní

Sestavy :  Drapač – Špelda, Barták, Liška, Pffiffer – Kratěna, Vejrek (34. minuta Dudek), Veseleňák, Litko – Kubeček, Drahovzal

Karty :        žluté: Kubeček, Litko, 2x Pffiffer

červená : Pffiffer

Utkání sledovalo : 65

Hodnocení : V tomto utkání dorazil na náš stadion soupeř z horní části tabulky. Chtěli jsme proti němu hrát důrazně od obrany a dostávat se do rychlých protiútoků, jenže tento plán nám narušil už ve 14. minutě soupeřův úvodní gól z hranice vápna. Prohrávali jsme 1:0 a navíc jsme byli nuceni o pár minut později vynuceně střídat a s tím souvisela i změna v rozestavení. Do konce první půle se toho již moc vážného nestalo, spíše se hra odehrávala mezi vápny. V druhém poločase jsme chtěli být více aktivní a konečně začít zaměstnávat brankáře soupeře. Již od úvodních minut druhé půle se nám to dařilo, ale bohužel soupeř využil po naši útočné standardní situaci špatného postavení v obraně a z rychlého protiútoku zvýšili na 0:2 z našeho pohledu. Navíc v 64. minutě uviděl po zbytečném zákroku domácí obránce druhou žlutou kartu a museli jsem dohrávat v deseti. Vypadalo to, že si soupeř už vše pohlídá, ovšem opak byl pravdou. Již za pár chvil se dokázal po individuální akci střelou z téměř nulového úhlu prosadit Drahovzal a dal nám znova vidinu získání nějakého bodového zisku. Od té chvíle jsme se snažili ohrožovat branku soupeře co nejvíc. Každý naše standardní situace hrozila brankou a nakonec se nám z jedné z nich podařilo v 83. minutě srovnat stav utkání, když si obránce hostí vstřelil hlavou vlastní gól. V závěru utkání už to byl boj proti tlaku soupeře, ovšem kromě střeli z trestného kopu se už k ničemu vážnějšímu nedostali. A tak jsme si i ve druhém jarním domácím utkání připsali na svoje konto další bodový zisk, tentokráte za remízu.

V dalším utkání zajíždíme na hřiště do sousedního Hronova. Zápas se odehraje 21. Dubna 2019 od 17:00 hodin.

SK Červený Kostelec B : TJ SOKOL Mezilesí

3  :  1  (2:0 )

Střelci:  Kubeček, Drahovzal, Martínek

Sestavy :  Středa – Pffiffer (74. minuta Špelda), Barták, Havlíček, Vejrek – Malina (65. minuta Mikeš), Liška (88. minuta Dudek), Veseleňák, Martínek – Kubeček, Drahovzal (88. minuta Marek)

Karty :        žluté: Barták                             červená :

Utkání sledovalo : 55

Hodnocení : Do prvního jarního utkání našeho B týmu se nám podařilo vstoupit velmi dobře. Drželi jsme balón na vlastních kopačkách, vytvářeli si šance a soupeře jsme k žádným výraznějším akcím nepouštěli. Zásluhou proměněných situací jsme se dokázali dostat do poločasového vedení 2:0. Do druhé půle jsme vstupovali s úmyslem pokusit se co nejrychleji odskočit soupeři do většího brankového rozdílu. A ačkoliv se nám dařilo šance si vytvářet, nedařilo se nám přidat další góly. Buďto nás vychytal brankář soupeře nebo jsme se ve většině případů připravili o gólovou radost vlastní laxností v zakončení. A tak nastala situace, do které jsme se nechtěli dostat. Soupeř z ojedinělé šance snížil na 2:1. Do konce ještě zbývalo okolo 15. minut a hra se od té chvíle vyvíjela z naší strany nervózně. V samém závěru utkání se z dorážky podařilo zásluhou Martínka opět odskočit na dvougólový rozdíl a stavem 3:1 taky zápas skončil

trenér mužstva : Pavel Vejrek, Matěj Bartá