Stadion

Malebný fotbalový stadion se nachází na místě bývalého rybníka v těsné blízkosti Svojsíkova parku a sportovní haly. V jeho areálu je k dispozici travnaté hřiště s kabinami a s hlavní a malou tribunou, F-klub, a dále veřejné sportoviště „Za potokem“ s kabinami, které je schválené ČMFS pro mistrovské soutěže. K tréninkům fotbalový oddíl také využívá nevyhovující hřiště s umělým povrchem za sokolovnou a v zimních měsících sportovní halu a sokolovnu.

Výstavba fotbalového zázemí na hlavním hřišti byla ukončena v roce 1954 a nedošlo na něm k žádným zásadním opravám. V porovnání se zázemím ostatních fotbalových oddílů v krajském přeboru patří mezi nejzaostalejší, a to i přes veškerou péči minulého i současného správce.

Výbor oddílu fotbalu ve spolupráci s TJ proto v roce 2016 zahájil jednání s Městem Červený Kostelec o nápravě stávajícího stavu. S pochopením a aktivní účastí starosty města pana ing. Petráka, je rozpracován projekt hřiště s tzv. umělou trávou o rozměru 32 x 52 m na stávajícím sportovišti oddílu národní házené. Celkovou přestavbou by měla projít v dohledné době i tribuna, kabiny a oplocení. Záměr je ve fázi architektonického návrhu.

Hlavní fotbalový stadion

20160905_154845-1

letecký pohled

Tréninkový  fotbalový stadion  – za potokem