Halové turnaje 2019

 Halové turnaje 2019

Fotbalový klub Červený Kostelec připravuje pro  halovou sezonu 2019 sérii 9 halových turnajů vypsaných pro kategorie nejmenších fotbalistů ve sportovní hale v Červeném Kostelci.  Termíny, rezervace a obsazenost turnajů můžete sledovat již nyní na www.skcervenykostelec.cz

TERMÍNY

    1.  neděle     2.12. 2018       –   U11   ročník 2008 a mladší  (starší přípravka) – TURNAJ UZAVŘEN – OBSAZENO
    2.  neděle     9.12. 2018       U9    ročník 2010 a mladší  (mladší přípravka)        
    3. neděle   16.12. 2018         U13   ročník 2006 a mladší  ( mladší žáci)
      TURNAJ UZAVŘEN – OBSAZENO
    4. neděle      6. 1. 2019          U13   ročník 2006 a mladší  ( mladší žáci)
    5. neděle     13.1. 2019          U9     ročník 2010 a mladší  (mladší přípravka)
    6.  sobota     26.1. 2019        –  U10     ročník 2009 a mladší  (starší přípravka)
    7. neděle       3.2. 2019        –  U12   ročník 2007 a mladší  (mladší žáci)neděle    
    8. neděle     24.2. 2019          U11   ročník 2008 a mladší  ( starší  přípravka )           TURNAJ UZAVŘEN – OBSAZEN
    9. sobota      9. 3. 2019         U8     ročník 2011 a mladší  (mladší přípravka)
  1.                                                                                                                                                      Kde : sportovní hala Červený Kostelec, Palackého č. p. 1234
    Sportovní hala
    Bližší informace :
    • rezervace, přihlášky   : email :  roba76@seznam.cz   mobil  : 606 931 297
    • startovné                   :  1200,- Kč (v případě přihlášení 2 týmů 2200,- Kč)
    • propozice budou zaslány 10 dní před začátkem turnaje
    • Turnaje jsou určeny maximálně 8 mužstev !!!

    ———————————————–

    OBSAZENOST TURNAJŮ :

    Termín:       neděle  2.12. 2018   U11   ročník 2008 a mladší  (starší přípravka)

    TURNAJ UZAVŘEN !!!

    1. TJ Červený Kostelec 2008
    2. Nový Hradec
    3. Provodov
    4. Kocbeře
    5. Nové Město
    6. Provodov 2009
    7. FK Jaroměř
    8. Baník Rtyně

    Termín:   neděle     9.12. 2018   –   U9  ročník 2010 a mladší  (mladší přípravka)

    1. TJ Červený Kostelec 2010
    2. Kocbeře
    3. Jaroměř
    4. Baník Rtyně
    5. Rozkoš Česká Skalice
    6. OFS Trutnov

     

    Termín:    neděle   16.12. 2018     U13   ročník 2006 a mladší  ( mladší žáci)

    TURNAJ UZAVŘEN !!!

    1. Červený Kostelec 2006
    2. Jaroměř
    3. Rtyně
    4. Trutnov – vlci
    5. Trutnov – lišky
    6. Velké Poříčí
    7. Zábrodí/Velká Jesenice
    8. FC Hradec Králové – dívky

     

     Termín:   neděle   6. 1. 2019     U13   ročník 2006 a mladší  ( mladší žáci)

    1. Červený Kostelec 2006
    2. Rtyně

     

     Termín:   neděle   13.1. 2019     U9  ročník 2010 a mladší  (mladší přípravka)

    1. Červený Kostelec 2010
    2. Zábrodí
    3. Jaroměř
    4. Police nad Metují
    5. Tatran Hostinné
    6. OFS Trutnov vlci
    7. OFS Trutnov lišky

     

     Termín:  sobota     26.1. 2019   –  U10   ročník 2009 a mladší  (starší přípravka)

    1. Červený Kostelec 2009
    2. Nové Město
    3. Sokol Zábrodí
    4. RMSK Cidlina/N.Bydžov
    5. Dobruška/Opočno

     

     Termín:  neděle       3.2. 2019     –  U12   ročník 2007 a mladší  (mladší žáci)

    1. Červený Kostelec 2007
    2. Jaroměř
    3. OFS Náchod – holky
    4. MFK Trutnov

     

    Termín:  neděle       10.2. 2019   – U10   ročník 2009 a mladší  (starší přípravka)

    1. Červený Kostelec
    2. Nové Město
    3. FK Jaroměř
    4. Baník Rtyně
    5. MFK Trutnov

     

    Termín:  neděle   24.2. 2019   U11 ročník 2008 a mladší  ( starší  přípravka )

    TURNAJ UZAVŘEN !!!

    1. Červený Kostelec 2008
    2. Nové Město
    3. FK Jaroměř
    4. Baník Rtyně
    5. Rozkoš Česká Skalice
    6. FK Náchod
    7. Slovan Broumov
    8. Spartak Police nad Metují

     

     Termín:  sobota   9. 3. 2019     U8   ročník 2011 a mladší  (mladší přípravka)

    1. Červený Kostelec 2011
    2. Jaroměř
    3. FK Náchod
    4. Spartak Police