Votrok KP

FK Chlumec n. C. B : TJ Červený Kostelec

0:0 pen. 3:4 (0:0)

Střelci:

Sestavy: Středa –Fireš, Bárta, Vejman, Hála – Hundák (57. minuta Kováčik), Barták (57. minuta Matějovic ( 89. minuta Veseleňák) ), Poláček (71. minuta Prokop), Petrů, Srkal – Tipelt (71. minuta Kratěna)

Karty: žluté:

červená:

Utkání sledovalo: 50 diváků

Hodnocení: V posledním zápase podzimu jsme se utkali s Chlumcem. Hřiště v domácích bylo po minulém víkendu dosti poničené, a proto se utkání odehrálo na umělé trávě v Kobylicích. Od prvních minut byli domácí na balonu lepší a postupem času si dokázali vytvářet šance, ty naštěstí neproměnili. Naše mužstvo hrálo dobře defenzivně, a proto poločas skončil nerozhodně. Obraz hry se po přestávce nezměnil. Soupeř svoje šance, díky opět výbornému výkonu našeho brankáře nedokázal proměnit. I my jsme se do pár šancí dostali a jedna z nich dokonce skončila na břevně soupeřovy branky. Domácí na šance vyhráli, ale zápas skončil 0:0 a šlo se na penalty. Domácí jednou přestřelili a jednu penaltu dokázal náš brankář vyrazit. My jsme neuspěli jen jednou, a proto si odvážíme dva body. Sice přezimujeme na předposlední příčce, ale již s minimální ztrátou.

trenér mužstva: Hanuš Robert, Koubek Jiří

vedoucí mužstva: Barták Pavel