Votrok KP muži A

TJ Červený Kostelec A : FK Černilov

0:1 (0:1)

Střelci:

Sestavy: Středa – Tipelt, Bárta, Vejman, Hala – Srkal, Petrů, Barták, Hundák (88. minuta Matějovic) – Čáp, Prokop (63. minuta Kratěna)

Karty: žluté:

červená:

Utkání sledovalo: 155 diváků

Hodnocení: V předposledním domácím kole podzimu k nám zavítal nováček z Černilova. Od prvních minut byli hosté lepší a po zásluze se ujali vedení. Ani obdržený gól nás nenakopl k lepší a důraznější hře, a proto po poločase prohráváme 0:1. Po změně stran se naše hra výrazně zlepšila, začínáme se dostávat do šancí. Ty bohužel nedokážeme proměnit, a proto dál prohráváme. S koncem zápasu je náš tlak tak velký, že vyrovnání visí ve vzduchu, ale to se nám stále nedaří. Buďto zasáhne hostující brankář nebo naše nemohoucnost v zakončení. Zápas končí a soupeř si odváží tři body.

Příští týden 2. 11. zajíždíme do Jičína, zápas začíná již v 11:00.

trenér mužstva: Liška Petr

vedoucí mužstva: Barták Pavel