Jopeco OP

Sokol Mezilesí : TJ Červený Kostelec B

2 : 3 (0:1)

Střelci: Matějovic, Barták, Vít

Sestavy: Macek – Mareček, Barták, Vejrek (55. minuta Šrůtek), Špelda (70. minuta Prouza) – Matějovic (70. minuta Malina), Liška, Kubeček, Poláček (53 minuta Pelc) – Drahovzal (85. minuta Pffiffer), Vít

Karty: žluté: Matějovic, Liška, 2x Vít

červená: Vít

Utkání sledovalo diváků: 30

Hodnocení : V posledním venkovním utkání podzimní části sezóny jsme zajížděli k zápasu na hřiště našeho souseda z tabulky. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem, který si i začal vytvářet první brankové příležitosti. Hned jednu z prvních se nám podařilo proměnit a dostali jsme se tak do brzkého vedení. Další šance stále přicházeli a my tak doufali v navýšení našeho náskoku, bohužel hlavně zásluhou pomezních rozhodčích (byl jen hlavní rozhodčí, na lajnách byli lidé z Mezilesí) se nám to nepodařilo. Buď nám akci pomezní překazil hned v zárodku zvednutím svého praporku, nebo když už se nám podařilo skórovat, tak signalizoval ofsidové postavení střelce. A tak jsme šli do kabin s nejtěsnějším náskokem. V druhém poločase opět pokračoval stejný scénář. Naštěstí proti naší další brance se už nedalo nic namítat a my tak odskočil do dvougólového náskoku. Poté se také začali osmělovat domácí, kteří využili své první vážnější akce a dokázali se dostat kontaktním gólem zpátky do hry. Naštěstí to netrvalo dlouho a nám se opět podařilo vsítit branku. Jenomže pomezní rozhodčí opět zvedl praporek, na který naštěstí hlavní rozhodčí správně nereagoval a branku uznal, akorát za kritiku pomezního byl v ten samý okamžik vyloučen po druhé žluté kartě střelec tohoto gólu. Museli jsme tak dohrávat posledních 20 minut v oslabení. Domácí už stihli pouze skóre korigovat a my si tak konečně připsali první venkovní vítězství

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti proti soupeři z Martínkovic. Zápas se odehraje v neděli 3. listopadu 2019 od 14:00.

trenér mužstva: Pavel Vejrek, Matěj Barták