Jopeco OP

AFK Hronov : TJ Červený Kostelec B

2  :  2  (1:1)

Střelci: Malina, Kubeček

Sestavy:  Drapač – Mareček (76. minuta Vejrek), Barták, Havlíček, Pffiffer – Neumann (82. minuta Dudek), Poláček (82. minuta Pelc), Kubeček, Malina – Drahovzal (26. minuta Špelda), Mudroch (82. minuta Prouza)

Karty:        žluté: Pffiffer                              červená:

Utkání sledovalo diváků: 52

Hodnocení : V dalším venkovní utkání se nám od samého začátku povedlo zatlačit na soupeře a už od úvodních minut jsme si vytvářeli možnosti ke skórování. Již po pár minutách na hřišti vyřešil Malina svůj samostatný nájezd na brankáře lobem, k naší smůle se bohužel odrazil míč od břevna zpátky do hřiště. A tak jsme si museli na úvodní branku ještě pár chvil počkat. Ta přišla téměř po půl hodině utkání, kdy se nám podařilo zužitkovat tlak, který jsme do té doby měli. Střílející Malina opět opřel svoji střelu o brankovou konstrukci, naštěstí v tomto případě nám pomohla tyčka nasměřovat míč do branky domácích. Bohužel za pár chvil bylo opět srovnáno, soupeři se podařilo z prvního výletu na naši obranou polovinu vyrovnat stav utkání. Od té doby jsme byli zase my, tím kdo byl výrazně aktivnější, bohužel se nám do konce poločasu dostat do vedení nepodařilo. Na začátku druhé půle jsme předvedli několik nepřesností, soupeř nás za to potrestal a dostal se do vedení. Od té chvíle byl obraz hry neměnný. My jsme zatlačili soupeře na jeho polovině, pokoušeli se vyrovnat a soupeř nebezpečně hrozil z rychlých protiútoků. Naštěstí v této fázi hry nás podržel svými zákroky náš brankář a my tak mohli stále doufat v první bodový zisk ze hřiště soupeře v této sezóně. A když už to vypadalo, že ani tentokrát si žádný bod nepřipíšeme, podařilo se Kubečkovi trefit z úrovně velkého vápna odvrácený centr takovým způsobem, že na něho brankář domácích neměl šanci dosáhnout. Podařilo se nám tedy v 90. minutě utkání stanovit konečný stav na 2:2.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti proti soupeři z Machova. Zápas se odehraje v neděli 20. října 2019 od 10:00.

trenér mužstva: Pavel Vejrek, Matěj Barták