Jopeco OP

TJ Slavoj Teplice n. Metují : TJ Červený Kostelec B

2  :  1  (1:0)

Střelci:  Poláček

Sestavy :  Drapač – Špelda, Barták, Vejrek (5. minuta Pffiffer), Mareček – Matějovic, Poláček, Dlauhoweský A. (48. minuta Mudroch), Dudek – Dlauhoweský J., Pelc

Karty :        žluté: Mareček, Dlauhoweský J.

červená :

Utkání sledovalo : 80

Hodnocení : V prvním venkovním utkání nové sezóny jsme zavítali do Teplic. Na začátku utkání, kdy se nám dařilo kombinovat, jsme byli vyrovnaným soupeřem. Ovšem žádné brankové příležitosti na naší straně nepřicházeli. S postupujícím časem jsme se začali zbytečně rychle a bezmyšlenkovitě zbavovat míče, čehož dokázal soupeř využít a dostával nás čím dál tím pod větší tlak. Vytvářel si i velmi nadějné příležitosti, ovšem proti jejich proměnění byl dnes výborně chytající Drapač. A když už to vypadalo na nerozhodný poločas, tak se nakonec podařilo domácím využít naší chyby při rozehře a dostat se do vedení. V druhém poločase jsme se chtěli vrátit k tomu, co nám fungovalo na začátku utkání. Bohužel po další zbytečné ztrátě a šťastných odrazech balónu se dostal soupeř k míči uvnitř pokutového území a podařilo se mu odskočit do dvoubrankového vedení. Od té chvíle se domácí zatáhli do defenzívy a začali jsme to být my, kdo diktoval tempo hry. Bohužel výraznější brankové příležitosti nepřicházeli, spíše jsme se pokoušeli ohrozit branku domácích střelbou ze střední vzdálenosti. Když už to vypadalo, že se nám dneska nemůže podařit střelit branku, využil Poláček trestného kopu z hranice velkého vápna a dokázal snížit stav utkání. Od té chvíle byli domácí hodně nervózní a my měli ještě nějaký čas na vyrovnání. Bohužel ani přes naši velkou snahu se nám vyrovnat nepovedlo a tak jsme odjeli bez bodu po prohře 2:1.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti proti soupeři z Babí. Zápas se odehraje v neděli 8. září 2019 od 10:00.

trenér mužstva: Pavel Vejrek, Matěj Barták