VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 5

FK Kratonohy-FC Olympia: TJ Červený Kostelec

2:0 (0:0)

Střelci:

Sestavy : Středa –Štelzig (77. minuta Liška), Bárta, Vejman, Fireš,–Kratěna, Petrů, Hala, Matějovíc –Tipel, Poláček (67. minuta Dostál)

Karty : žluté : Bárta, Vejman                          červená :

Utkání sledovalo : 60 diváků

Hodnocení : V pátém kole krajského přeboru jsme zavítali do Kratonoh. Po úspěšných domácích utkáních jsme chtěli přidat další body. Domácí nás na začátku zápasu dostávají pod tlak, postupným útokem si vytvářejí šance, které buď končí vedle, nebo je zlikviduje náš brankař. My se pokoušíme o rychlé útoky, z kterých si připravujeme několik šancí. Domácí jsou do poločasu více na balonu a tvoří hru, přesto se do kabin odchází za nerozhodného stavu. Druhý poločas probíhá v podobném duchu, kdy na soupeře čekáme v obraném bloku a z něj se pokoušíme vyrážet do rychlých útoků. Když už se zdá, že se dokážeme ubránit a zápas skončí nerozhodně, přichází faul před vápnem a soupeř z trestného kopu jde do vedení. Snažíme se o vyrovnání, to se nám bohužel nedaří. V závěru zápasu domácí z penalty upravují stav na konečných 2:0.

Příští zápas odehrajeme v domácím prostředí 15. 9. v 17:00 kdy přivítáme soupeře RMSK Cidlina.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel