Jopeco OP

TJ Červený Kostelec B : TJ Velichovky

3 : 2 (3:2)

Střelci: 2x Kubeček, Matějovic

Sestavy: Drapač – Špelda (53. minuta Mareček), Barták Mat., Havlíček, Pffiffer (67. minuta Dlauhoweský) – Matějovic (81. minuta Mudroch), Barták Mar., Poláček, Tipelt – Prokop, Kubeček

Karty: žluté: Kubeček,            červená:

Utkání sledovalo diváků: 55

Hodnocení : V dalším utkání jsme přivítali na domácím hřišti jeden z týmů z vrchní poloviny tabulky. Ačkoliv my na tom tak dobře nejsme, věřili jsme si ve vítězství, díky posílám z A-týmu. A od začátku jsme na tom začali zdárně pracovat. V samém úvodu utkání využil Kubeček obě svoje šance, kdy při každé z nich postupoval sám na brankáře a svým zakončením mu nedal šanci zakročit. Ujali jsme se tak rychlého vedení a to nás bohužel uspokojilo. S přibývajícím časem se začal osmělovat i soupeř a my mu vlastní chybou po půlhodině utkání umožnili náskok snížit. A aby toho nebylo málo, díky špatné komunikaci jsme si vyrovnávací gól na 2:2 vstřelili sami. Naštěstí se nám ještě do poločasu podařilo díky rychlé akci po levé straně znovu odskočit do vedení. Akci začal náš brankář dlouhým výhozem na Matějovice, který se prohnal po své straně kolem svých soupeřů a střelou na přední tyč nedal brankáři hostí šanci. Poločasový výsledek byl tedy 3:2 v náš prospěch. V druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, my je ovšem do výraznějších šancí nepouštěli a naopak jsme si sami vytvářeli možnosti ke skórování. Jak už je u nás zvykem, tak se nám bohužel nepodařilo navýšit naše vedení, a tak jsme se strachovali o vítězství až do poslední minuty. Naštěstí jsme poločasový výsledek dokázali uhájit až do konce utkání a připsat si tak další 3 body po vítězství 3:2.

Další utkání sehrajeme na venkovním hřišti proti soupeři ze Stárkova. Zápas se odehraje v sobotu 28. září 2019 od 16:30.

trenér mužstva: Pavel Vejrek, Matěj Barták