VOTROK Krajský přebor dospělých – 3 kolo

TJ Červený Kostelec : SK Dobruška

4:1 (1:1)

Střelci: vlastní, 3x Čáp

Sestavy :  Středa –Fireš, Bárta, Vejman, Hala,– Srkal, Petrů, Poláček (52. Minuta Hundák), Kratěna (46. minuta Kováčik) –Tipelt, Čáp

Karty : žluté :                       červená :

Utkání sledovalo : 220 diváků

Hodnocení : Ve druhém domácím zápase hostíme soupeře z Dobrušky. Do utkání vstupujeme aktivně, ale bez výraznější šance. Zato soupeř tu svoji využil a na začátku utkání se po rychlém útoku se ujímá vedení. Zápas pokračuje ve svižném tempu za naší převahy. Bohužel nevyužíváme svoje šance, kterých si dokážeme vypracovat celkem dost. S blížícím se poločasem konečně jednu šanci proměňujeme, po střele a dorážce srovnáváme stav na 1:1. Do poločasu se již stav nemění. Na začátku druhé půle po prudkém centru, si hosté srážejí míč do vlastní branky a my jdeme do vedení. I nadále si vytváříme šance a je jenom otázkou času, kdy přidáme další branku. To se nám nakonec daří a přidáváme celkem ještě branky dvě. Konečně získáváme první jarní body a ty budeme moci navýšit v neděli, 01.09.2019 od 17:00 hod.,  kdy na našem stadionu přivítáme soupeře z Kostelce n. O.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel