Jopeco OP

TJ Červený Kostelec B : TJ Sokol Zábrodí

2  :  2  (1:0)

Střelci:Barták Marek, Barták Matěj

Sestavy :  Vejrek – Špelda, Barták Matěj, Liška, Mareček – Matějovic, Barták Marek, Kubeček, Mládek – Dlauhoweský, Dudek (66. minuta Martínek)

Karty :        žluté: Barták Matěj                         červená :

Utkání sledovalo : 55

Hodnocení : V dalším domácím utkání jsme chtěli svým výkonem odčinit nepovedený vstup do sezóny. A to se nám od začátku utkání podařilo, ač jsme byli indisponováni počtem hráčů, které jsme měli k dispozici. I do branky musel jít sám hráč z pole. Od první minuty jsme to byli my, kdo měl balón více na kopačkách a snažil se určovat tempo hry. Vypracovali jsme si i první příležitost, hlavičkujícímu hráči se ale nepodařilo umístit střelu mezi tři tyče. Naštěstí za pár chvil už bylo veseleji, kdy se podařilo Markovi Bartákovi překonat hostujícího brankáře z trestného kopu, a dostali jsme se do vedení. Poté jsme měli ještě jednu výraznou příležitost na navýšení skóre, ovšem opět nás zradila nepřesnost v zakončení. S blížícím se poločasem začali hrozit i hosté, především po standardních situacích. Tu se jim do poločasu proměnit nepodařilo, a tak jsme šli do šatny s nejtěsnějším možným vedením. Druhá půle už většinou patřila hostům. Od jejího začátku nás hosté tlačili a zásluhou střely z přímého kopu a pro nás smolného vlastního gólu z rohového kopu, se jim podařilo skóre otočit a dostat se do vedení 1:2. Naštěstí se nám podařilo v poslední desetiminutovce vytvořit si alespoň nějaké příležitosti na srovnání a jeden ze závarů před brankou soupeře vyústil v gólovou dorážku a vyrovnání stavu na konečných 2:2.

Další utkání sehrajeme na venkovním hřišti soupeře z Teplic nad Metují. Zápas se odehraje v sobotu 31. srpna 2019 od 17:00.

trenér mužstva: Pavel Vejrek, Matěj Barták