VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 29

TJ Červený Kostelec : TJ Sokol Třebeš

1:1 (0:1)  Penalty (3:4)

Střelci: Tipelt

Sestavy :  Středa – Kováčik, Bárta (55. minuta Barták), Vejman, Hála – Kratěna (89. minuta Mudroch), Petrů, Srkal, Veseleňák – Hundák, Tipelt (67. minuta Matějovic)

Karty :        žluté: Vejman                    červená :

Utkání sledovalo : 205

Hodnocení : V posledním domácím utkání toho soutěžního ročníku jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Třebše. Od samého začátku utkání jsme byli my tím aktivnějším týmem, vypracovat si ale nějakou slibnou brankovou příležitost se nám nedařilo. A tak jako první udeřil soupeř. Po zbytečné ztrátě na útočné polovině a soupeřově rychlém protiútoku jsme inkasovali úvodní gól utkání. Ve zbytku prvního dějství jsme se snažili tento náskok soupeře zlikvidovat. Dostávali jsme se k ohrožení hostující svatyně nejčastěji díky střelbě zpoza vápna, a když už jsme si i dokázali vytvořit gólovou situaci, stál proti nám hostující brankář, který si se všemi pokusy v prvním poločase dokázal poradit. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat v předváděné hře a konečně proměnit nějakou ze šancí. A to se nám taky podařilo. Již po 10 minutách druhé půle zakončoval Tipelt do odkryté brány a srovnal stav utkání na 1:1. Bohužel současně s naší brankou došlo i ke zranění v naší obraně, museli jsme vynuceně střídat a přeskupit pozice jednotlivých hráčů. Než si hráči zvykly na změnu svých pozic, podařilo se hostům z Třebše vyrovnat obraz hry a začali být i nebezpeční. Od té chvíle měli více nebezpečných situací právě hosté, ale se všemi pokusy si dokázal náš brankář poradit. A na opačném konci hřiště nebyli naši útoční hráči úspěšní a tak jsme opět po týdnu šli zabojovat o další bod do penaltového rozstřelu. A v něm i přes výborný výkon našeho brankáře, který pochytal hned 3 penalty, jsme na bonusový bod nedosáhly. A tak jsme si v tomto posledním domácím utkání této sezóny připsali alespoň jeden bod za remízu.

K poslednímu utkání této sezóny zajíždíme na hřiště soupeře ze Sobotky. Zápas se odehraje v sobotu 15. června v 17.00 hodin.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za podporu při domácích utkání v této sezóně a doufáme, že nám zachováte alespoň takovou přízeň, jako v této sezóně.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel