KP Votrok muži 30. kolo

SK Sobotka : TJ Červený Kostelec

3:2 (1:0)

Střelci: Srkal, Matějovic

Sestavy :  Středa – Kováčik, Bárta, Barták, Nývlt – Kratěna (75. minuta Matějovic), Petrů, Srkal, Veseleňák (82. minuta Mudroch) – Hundák, Tipelt

Karty :        žluté: Hundák

červená :

Utkání sledovalo : 100

Hodnocení : V posledním utkání sezóny, které jsme odehráli na hřišti soupeře ze Sobotky, jsme si dokázali vytvořit první brankovou příležitost my, úvodní gól jsme si ale nepřipsali. A tak se ukázalo zase známé přísloví „nedáš, dostaneš“ a z následujícího útoku šli do vedení domácí, když střelou zevnitř pokutového území nedal útočník domácích našemu brankáři šanci reagovat. Snažili jsme se o rychlé vyrovnání, to se nám ovšem nedařilo. Možnosti na vyrovnání byly, ale ani vytvořené gólové situace se nám v prvním poločase zásluhou naši nepřesné koncovky nepodařilo proměnit. A tak jsme do kabin šli s nejtěsnější možnou ztrátou. Od úvodu druhého dějství jsme se vrhli do útoku a šli si za vyrovnáním. A když už se nám podařilo překonat brankáře domácích, zaskočil za něj na brankové čáře obránce domácích. A tak když už to nešlo ze hry, podařilo se nám vyrovnat z trestného kopu. Srkal využil při svoji střele zeď, přes kterou nemohl brankář domácích nic vidět a srovnal stav utkání na 1:1. Bohužel po chvíli už jsme opět prohrávali. Soupeř se dostal rychlým protiútokem do našeho vápna, kde jsme ve snaze zabránit zakončení do odkryté brány faulovali a nařízený pokutový kop domácí bez problémů proměnili. A pár chvil před koncem utkání využil domácí tým nedůslednosti v naší obraně a odskočili do dvoubrankového vedení. V samotném závěru se nám ještě podařilo zkorigovat stav utkání, kdy se podařilo premiérově trefit za náš A-tým Matějovicovi.

A tak ačkoliv jsme si žádné body v posledním utkání nepřipsali, podařilo se nám v tabulce uhájit 7. příčku.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel