DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 Kolo: 24

SK Červený Kostelec : TJ Slovan Broumov

2 : 14 (0:7)

Střelci: – Hepnar Jan (43. minuta), Turek Ondřej (70. minuta)

Sestavy: Kašpar Adam, Dus Sebastian, Franc Jakub, Hepnar Jan, Kratochvíl Petr, Jiroušek Radek, Lauterbach Jan, Lokvenc Filip, Oždian Jakub, Prokop Martin, Špelda Tomáš, Trávnička Jaroslav, Turek Ondřej, Tverskoj Michal, Tverskyj Denis

Karty: žluté: Jiroušek Radek (28. minuta) červená :

Utkání sledovalo: 40

Hodnocení: Než se dostanu k zápasu, rád bych poděkoval těm rodičům, kteří si za celou sezónu neudělali čas nejen na tým, ale hlavně na své dítě a jeho koníček. Buďte na sebe hrdí. Ale konec ironie a pojďme k zápasu.

V sobotu jsme sehráli zápas proti týmu z Broumova a již od začátku bylo jasné, že to bude pro nás velice těžké. Je to tým, který je převážně složený ze starších hráčů a to větším počtu z ročníku 2004. Když si vezmu, že 13 gólů nám dali 2 hráči z ročníku 2004 a ti už budou příště v mladším dorostu. Nicméně to není omluva, to je jen vysvětlení, proč to bude mít náš tým v další sezóně o dost jednodušší a budeme si snad jezdit pro jiné výsledky.

V samotném zápase mě velice potěšili 2 hráči: Petr Kratochvíl, který tento zápas dostal kapitánskou pásku a zhostil se této pocty víc než dobře, protože makal do poslední minuty. A také Radek Jiroušek, který ukázal, že jeho přezdívka Skála opravdu není omylem. Sice jsme se pak trochu obávali, aby kromě žluté nepadla i červená barva, ale dobře to dopadlo. Radek byl zkrátka všude vidět. Naopak bylo tam pár hráčů, kterým tento zápas vůbec nevyšel, ale jak je mým zvykem, nebudu je jmenovat (vědí to sami z šatny). I tak všem hráčům děkuji. A Vy rodičové a příbuzní se polepšete.

V dalším kole hrajeme venku se souklubím FC Vrchlabí/MFK Trutnov B a to v neděli dne 9.6.2019 od 12:30 hod.

trenér mužstva: Lubrt Josef

vedoucí mužstva: Brož Petr