VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 24

TJ Červený Kostelec : FK Jaroměř

7:0 (3:0)

Střelci: 2x Hundák, 2x Čáp, 2x Vejman, Srkal

Sestavy : Středa – Hála, Bárta, Vejman, Fireš – Kratěna (81. minuta Mudroch), Petrů (58. minuta Veseleňák), Srkal, Kováčik – Hundák, Čáp (65. minuta Tipelt)

Karty : žluté:

červená :

Utkání sledovalo : 240

Hodnocení : V dalším z řady domácích zápasů jsme přivítali soupeře z Jaroměře a cílem pro utkání bylo pokračovat ve sbírání bodů na domácí půdě. A tak jsme již od úvodu utkání na soupeře zatlačili a postupně si vytvářeli brankové situace. A již po čtvrthodině utkání se nám podařilo dostat se do vedení, kdy jsme skórovali díky doražené střele. Po půl hodině utkání jsme již vedli o 2 góly a to díky kombinaci našich útočníků, kteří dokončili svou akci zakončením do prázdné branky. A aby toho nebylo v prvním poločase málo, tak opět po vzájemné kombinaci našich hrotových hráčů jsme se dostali do poločasového vedení 3:0. Na začátku druhého poločasu jsme s vidinou náskoku polevili a mohli jsme být potrestání. Naštěstí pokutový kop náš brankář vychytal a střelu o pár chvil později dokázal vyrazit na tyč. A jak už to tak bývá, když nedáš, dostaneš. Opět se to potvrdilo a opět po vzájemné kombinaci útočníků jsme odskočili do čtyřbrankového vedení. Od té chvíle se soupeř snažil zápas už jen dohrát, ale my jsme pokračovali v nastaveném tempu. A tak se nám podařilo zásluhou dvou branek Vejmana, který se dokázal dostat na pozici hrotového útočníka až ze stopera, odskočit do vedení 6:0. A v samém závěru utkání se ještě podařilo Srkalovi zaskočit brankáře domácích, když ho z trestného kopu z velkého úhlu nachytal a využil volného místa na přední tyči. Dal tak utkání závěrečnou podobu a stanovil stav na 7:0.

Jsme rádi, že se nám podařilo opět pobavit naše fanoušky a ukázali jsme jim pěkné akce zakončené větším počtem branek. Za utkání si zaslouží velkou oba naši útočníci, zejména Hundák, který se podílel na 6 vstřelených gólech, ať už je sám nějaký sám vstřelil nebo další připravil pro své spoluhráče.

Další utkání sehrajeme opět na domácím hřišti proti soupeři z Vysoké a to ve středu 8. Května od 17:30.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pave