muži A

TJ Červený Kostelec : SK Jičín

1:0 (0:0)

Střelci: Tipelt

Sestavy :  Středa–Kováčik, Bárta, Vejman, Hála– Kratěna (82. minuta Nývlt), Petrů,Srkal,Veseleňák (46. minuta Fireš) –Hundák (88. minuta Barták), Tipelt(69. minuta Liška)

Karty :      žluté:                           červená :

Utkání sledovalo :150

Hodnocení : Na domácí půdě jsme netradičně v pátek přivítali souseda z tabulky. Konkrétně z Jičína. Od úvodu utkání se hrál svižný fotbal, ovšem hra se odehrávala mezi vápny. S postupem času přebíral otěže prvního poločasu soupeř. Začal si vytvářet slibné brankové příležitosti. Především hrozil z centrovaných balónů. Nám se nedařilo držet déle balón na vlastních kopačkách, a tak jsme se dostávali stále pod větší tlak. Naštěstí díky soupeřově špatné koncovce jsme odcházeli do kabin stále za bezbrankového stavu. Do druhého poločasu se nám podařilo vstoupit aktivně a donutili jsme soupeře k chybám. Ovšem ani dvě tutové příležitosti se nepovedli proměnit. Poprvé nám byla malá branka, podruhé zachránil hostující tým skvělý zákrok soupeře. Když už se nám podařilo překonat v další šanci i brankáře, o úvodní gól nás připravilo břevno, které jsme trefili z malého vápna. Naštěstí o pár okamžiků později už se měnil nerozhodný stav. Skórující Tipelt si naskočil na centrovaný balón a svoji hlavičkou nedal brankářovi Jičína nejmenší šanci. Od té chvíle začal být soupeř opět aktivní. Byl častěji na balónu a 20 minut před koncem utkání přišla jeho největší šance. Z nenápadné střeli ze střední vzdálenosti dokázal orazítkovat břevno naší branky. Po tomto okamžiku byl soupeř až do konce utkání stále na balónu, brankové příležitosti si ale nevytvořil. A tak se nám podařilo uhájit nejtěsnější možné vedení a připsali jsme si další body na domácí půdě.

Další utkání sehrajeme na soupeřově stadionu, konkrétně v Dobrušce. Zápas se odehraje v sobotu 1. června  v 17.00 hodin.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel