KP muži A

FK Chlumec n. C.:TJ Červený Kostelec

3:1 (2:1)

Střelci:Hundák

Sestavy :  Středa–Nývlt, Bárta, Vejman, Fireš– Kratěna (85. minuta Liška), Petrů,Srkal,Hála–Hundák, Veseleňák(69. minutaTipelt)

Karty :      žluté:

červená :

Utkání sledovalo :110

Hodnocení : Na horké půdě vChlumci, kde jsme dlouho nevyhráli se do první šance dostáváme my, ale domácí brankář na dvakrát kryje. Další šance je již na straně domácích, kdy střelu brankař vyráží a z dorážky se soupeř ujímá vedení. Místo srovnání stavu, kdy postupuje sám na branku Hundák a neproměňuje se domácí po rychlém útoku, dostávají do vedení 2:0. Do poločasu se nám daří snížit. V druhém poločase, za vytrvalého deště se snažíme o vyrovnání. To se nám bohužel nedaří, zato domácím se vydařil útok a stav se navyšuje již na rozdíl dvou branek. Utkání se dohrává bez větších šancí a skóre se nemění. Další body snad přidáme v nadcházejícím zápase.

Další utkání sehrajeme doma s Jičínem v neděli 26. května  v 17.00 hodin.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel