VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 21

FC Slavia HK : TJ Červený Kostelec A

1 :  1  (0:0 PK 2:3)

Střelci:   Hundák

Sestavy :  Středa – Nývlt, Vejman, Bárta, Hála – Hundák (89. minuta Dostál), Petrů, Srkal, Kováčik (85. minuta Kratěna) – Čáp, Tipelt (74. minuta Veseleňák)

Karty :        žluté: Čáp

červená : Vejman

Utkání sledovalo : 80

Hodnocení : V tomto zápase jsme zavítali na půdu souseda z tabulky, konkrétně Slavie Hradec Králové. Již od začátku utkání se nám podařilo na soupeře vlítnout a vytvářet si brankové šance. Kdyby to bylo po úvodních 15. minutách 0:3, nemohli by se domácí ničemu divit, ovšem kvůli neproměňování šancí byl stav stále bez branek. I nadále jsme byli aktivní, ovšem ve finální fázi hry jsme nebyli efektivní, a když už to vypadalo nadějně, skončila naše střela na brankové konstrukci. Útok soupeře nám v úvodním poločase problémy nedělal, se vším si obránci ve spolupráci s brankářem bez problémů poradili. Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně jako do prvního, ovšem s tím rozdílem, že se nám už povedlo šance zužitkovat. V 50. minutě proměnil centr z pravé strany hřiště Hundák ve vedoucí gól. Naše radost ze získaného vedení příliš dlouho netrvala. Již po 5. minutách od úvodního gólu utkání, srovnal soupeř stav zápasu na 1:1 a od té chvíle se vyrovnal i stav sil na hřišti. Povedlo se nám ale zaskočit soupeře sehraným signálem z rohového kopu, bohužel s první střelou si poradil brankář domácích a dorážka skončila na brankové konstrukci. Bohužel pro nás přišla komplikace, kdy po naší útočné standardní situaci proběhl kontakt se soupeřem a vyústilo to až v červenou kartu pro našeho obránce. Museli jsme dohrát posledních 15. minut oslabeni o jednoho hráče. Domácím se podařilo v početní převaze pouze jednou závažněji ohrozit naší branku, naštěstí brankář vytěsnil balón na břevno. Utkání tedy skončilo 1:1 a o dalším bodu museli rozhodnout pokutové kopy. V těch byli na naši straně úspěšní 3 střelci z 5, ovšem předvedl se náš brankář, který dokázal 2 pokusy sám zneškodnit a jednou mu pomohla branková konstrukce. A tak jsme si bod navíc odvezli do Kostelce my a podařilo se nám navýšit bodový náskok na našeho dnešního soupeře.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti proti soupeři z Lázní Bělohrad. Zápas se odehraje v neděli 21. dubna od 17:00.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel