VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 20

SK Červený Kostelec : SK Libčany

2  :  3  (1:2 )

Střelci:   Čáp, Petrů

Sestavy :  Středa – Nývlt, Vejman, Bárta, Hála (79. minuta Tipelt) – Srkal, Petrů, Barták, Kratěna (46. minuta Kováčil) – Čáp (89. minuta Veseleňák), Hundák

Karty :        žluté: Bárta, Barták                             červená :

Utkání sledovalo : 310

Hodnocení : Do zápasu proti vedoucímu týmu krajského přeboru jsme vstoupili dobře. Aktivní hrou se nám dařilo hrát se soupeřem vyrovnanou partii. Zásluhou za to nám byl již v 6 minutě úvodní gól v síti soupeře. Čáp si dokázal ve vápně soupeře zpracovat centrovaný balón a druhým dotekem prostřeli jeho brankáře. I nadále jsme pokračovali v nastoleném tempu a soupeři dělalo problémy vytvářet si výraznější šance. Ovšem když mu to nešlo ze hry, dokázal si soubor z Libčan pomoct k vyrovnání standardní situací. Ve 26 minutě se po závaru ve vápně radoval ze vstřelené branky a srovnání na 1:1. Do poločasu jsme si ovšem dokázali vytvořit další brankovou situaci, kterou jsme ovšem neproměnili, a ani kdyby skončil balón v síti, tak by branka neplatila kvůli špatně zvednutému a signalizovanému ofsajdovému postavení. A tak v závěru první půle dokázal soupeř vstřelit gól a stanovit poločasový výsledek na 1:2 pro hosty z Libčan. Pár minut po nástupu do druhého poločasu poslal střídající Kováčik centrovaný balón do vápna a Petrů nedal svoji střelou z voleje brankáři nejmenší šanci zasáhnout a zápas zaslouženě vyrovnal. Ve zbytku utkání to bylo o velké bojovnosti z naší strany, kdy bylo vidět, jak každému hráči záleželo na výsledku, a nikdo si nedovolil nic vypustit. Šancí jsme si jak my tak i soupeř v této části zápasu vytvářeli minimum, hra se spíše odehrávala mezi vápny. Když už to vypadalo na remízu a soutěž o další bod v penaltovém rozstřelu, podařilo se soupeři 2 minuty před koncem vstřelit vítězný gól na 2:3.

Ačkoliv je konečný stav nepříznivý a nepřinesl nám žádné body, tak panuje spokojenost s nasazením hráčů, kteří nedali těžkému soupeři z Libčan nic zadarmo a minimálně bod si zasloužili.

Další utkání sehrajeme na venkovním hřišti proti soupeři z Hradce Králové a to konkrétně proti Slávii Hradec Králové. Zápas se odehraje v sobotu 13. dubna od 10:15.

trenér mužstva : Liška Petr

vedoucí mužstva : Barták Pavel