Sestavy :  Drapač,Bitnar,Nosek,Švorc,Manolov,Mládek,Tipelt,Dlauhoweský,Mudroch,Neuman,Valenta    náhradníci:Šutaj,Matějovic,Martínek,Jirásek

Karty:     žluté:  Nosek,Švorc                                        červená :0

Utkání sledovalo : 45 diváků

Hodnocení :

Hrubě se nám nepovedl první poločas a jen s velkou dávkou štěstí a skvělých zákroků brankáře Drapače,jsme ještě byli v zápase. Druhý poločas byl na hřišti úplně jiný tým,domácí jsme zatlačili a vytvořili si i šance,bohužel to byli opět domácí a po chybě nás potrestali podruhé. Nám se podařilo hned vzápětí výsledek korigovat krásnou střelou Tipelta,ale při hře vabank nás domácí v 92.minutě potrestali potřetí a zaslouženě získali 3 body. Za druhý poločas tým chválím,ale jeden poločas na dobrý výsledek bohužel nestačí.

V dalším  kole hrajeme doma s FC Spartak Rychnov  a to v neděli 7.4.2019 od 14:00 hod.

trenér mužstva : Robert Hanuš