Jopeco OP

Sokol Stárkov : TJ Červený Kostelec B

4  :  2  (1:0 )

Střelci:Mikeš, Veseleňák

Sestavy :  Drapač – Špelda, Barták, Havlíček, Šutaj (64. minuta Mládek) – Dostál, Vejrek, Veseleňák, Litko – Čáp (46. minuta Tipelt), Mikeš (64. minuta Dudek)

Karty :        žluté:                                              červená :

Utkání sledovalo : 60

Hodnocení : Zápas na hřišti souseda v tabulce se pro nás začal vyvíjet nejhůře, jak mohl. Už v první minutě se po zbytečném faulu ve vápně dostal k pokutovému kopu a jeho proměněním se ujal vedení 1:0. Po celý poločas jsme se snažili stav zápasu vyrovnat, ovšem vzniklé šance jsme zahazovali. Buďto jsme netrefili branku nebo nás vychytal brankář domácích, a když už i on byl překonaný, zaskočil za něho stoper domácích. Tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu. Aktivitou na začátku druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat zásluhou Mikeše. V tu chvíli jsme všichni věřili v otočení zápasu. Ovšem v 66. minutě propadl centr domácích na zadní tyč, kde dokázal soupeř pozemní střelou propálit brankáře a ujal se znova vedení. S blížícím se závěrem utkání jsme se snažili vyvíjet tlak na soupeře ve větším počtu útočících hráčů a tak nám vznikali mezery v zadních řadách. Ty dokázal soupeř do konce utkání ještě 2x potrestat. V nastavení už jen za nás korigoval úspěšnou dorážkou Veseleňák na konečných 4:2 pro Stárkov.

Dnešní zápas moc fotbalové krásy nenabídl, jednalo se spíš o fotbal plný osobních soubojů, ve kterém byl úspěšnější soupeř.

V dalším utkání přivítáme na domácím stadionu soupeře z Velké Jesenice. Zápas se odehraje 14. Dubna 2019 od 10:00 hodin.

trenér mužstva : Pavel Vejrek, Matěj Barták