VOTROK Krajský přebor dospělých Kolo: 8,9

8.kolo

SK Červený Kotelec : FC Spartak Rychnov

0 :1 (0:0 )

Střelci :

Sestavy :  Středa – Fireš (46. minuta Hundák), Bárta, Vejman, Hála -Kováčik, Petrů, Barták, Kratěna (73. minuta Veseleňák) – Srkal (83. minuta Tipelt), Hlava

Karty :      žluté : Petrů, Hlava, Srkal, Fireš            červená : –

Utkání sledovalo : 230

Hodnocení:

Zápas s posledním celkem byl z naší strany velmi nervózní. Na začátku jsme zahodili dvě šance,  soupeř vystřelil nebezpečně z dálky. Střela však byla tečovaná vedle. Do poločasu bylo více šancí na naší straně,  ale bez gólového efektu. Na začátku druhé půle jsme nevyužili několik rychlých protiútoků . Soupeř zahrozil v 65. minutě  a to třemi střelami z velkého vápna, které jsme  zablokovali. V 68. minutě po dlouhém výkopu brankáře hostí a křižné střele se soupeř ujímá vedení. Ke konci zápasu neproměňujeme několik šancí a proto prohráváme 0:1.

V dalším  kole hrajeme venku v Jaroměři  a to v neděli, 7. 10. 2018  od 16:00 hod.

trenér mužstva : Liška Petr                vedoucí mužstva : Barták Pavel

—————————————————————————————————————

9. kolo

FK Jaroměř : SK Červený Kostelec

0 : 2(0:0)

Střelci :     Hlava , Chráska

Sestavy :   Středa – Fireš, Bárta, Vejman, Kováčik – Petrů, Barták, Kratěna (70. minuta Tippelt), Srkal – Hundák (81. minuta Chráska), Hlava (89. minuta Liška)

Karty :      žluté :   Kratěna          červená : –

Utkání sledovalo :   229

Hodnocení:

V prvních minutách zápasu jsme dvakrát ohrozili branku domácích a to po střelách Srkala. První střela domácích v 15. minutě skončila vedle. Obě mužstva měli několik šancí, ale vše bez využití. V 41.minutě po faulu na hranici velkého vápna zahrávají domácí tresný kop, který  brankář vyrazil a s  dorážkou si na dvakrát poradil.   Poločas se již dohrál v poklidu a mužstva odcházeji do kabin za nerozhodného výsledku. V druhé půli šance na obouch stranách. Když se již zdá , že zápas rozhodnou  až penalty, tak se 82. minutě po dlouhém výkopu od naší hranky a prodloužením,  dostává do šance Hlava a davá gol. Domáci se snaži vyrovnat, ale to jim kazí střídající Chráska, který upravuje krásnou střelou na konečných 0:2. Důležité vítězství po minulém zaváhání.

V dalším  kole hrajeme doma se  FK Chlumec n. C a to v neděli, 14. 10. 2018  od 15:30 hod.