6.3 2018 turnaj Hradec Králové

Naši chlapci se zúčastnili v HK na UMT Slavie velmi kvalitně obsazeného turnaje pro ročník 2005. Na turnaji byly týmy hrající žákovskou ligovou soutěž z Náchoda a Trutnova a dále týmy hrající finalovou část KP Jaroměř, Třebeš, FC Nový Hradec, OFS HK (výběr Hradce), a týmy hrajíci KP Slavie HK a my.
Naši chlapci ač ještě stále oslabeni o Uhnavou, Duse a Turka a pouze se 3 náhradníky se neztratili.
Utkání a jejich komentář :
SK: OFS HK 1:2
zápas , který po dvou velmi laciných brankách jsme odehráli celkem s chutí. Tady bylo navíc …
SK : Trutnov 3 : 0
a asi nejlepší utkání za poslední rok. Jednoznačně jsme ligové chlapce přejeli a skóre mohlo být i výraznější. Rychlá hra po zemi a spousty golovek …
SK : Slavie HK 1:1
a řekl bych,spravedlivá remíza
SK : Náchod 0 : 2 ,
utkání které má svůj náboj z důvodu zimního přestupu odchovanců Pilce Davida a Hankeho Patrika do Náchoda. Vyrovnané utkání s ligovými 06 , bohužel se šťastnějším koncem pro Náchod. My jsme nastoupili ihned po ukončení zápasu se Slavií a síly už nám bohužel na obrat nezbyly.
SK : FC NHK 1 : 1
S mužstvem z finalové části KP jsme hráli otevřenou partii až do konce velmi bojovného utkání
SK : Jaroměř 1 : 3
Tentokrát po 45 minutách pauzy a chlapci byli velmi tvrdí, nohy neběhali a důraz a souhra Jaroměře nás drtila ve všech směrech. Jen díky brankářům nebyl výsledek horší
SK : Třebeš 0 : 2 ,
kdy jsme sice prohráli po vystřídání golmana za stavu 0:1, přesto žolík v útoku v podání Kašpiho se neosvědčil a my dostali druhý gol.
Hodnocení : Vzhledem k síle mužstev na turnaji a naší zimní absenci hodnotím turnaj velmi pozitivně. Chlapci sice skončili pouze před Náchodem , ale ukázali, že umí hrát velmi pohledný fotbal. Až na Jaroměř byli minimálně rovnocenými soupeři všem celkům a to je pozitivní. Bohužel nám poslední 3 utkání docházely rychle síly. 3 borci (ze základní 7) marodí a nemohli s námi díky mateřským povinnostem ani 2 kluci z Poříčí a tak v silném turnaji to bylo znát.
Pořadí turnaje :
1. Jaroměř 15 b. 17 : 7
2. Třebeš 14 b. 9 : 4
3. Trutnov 14 b. 9 :8
4. OFS HK 12b 6:7
5. FC NKH 8b. 8:7
6. Slavie HK 5b 8:10
7. SK CK 5b. 7 : 11
8. FC Náchod 3b. 3 : 15