3.12. 2017 – HT ČERVENÝ KOSTELEC 2005 a mladší

Na domácí turnaj jsme měli přihlášeny 2 mužstva rozděleny dle samostatných ročníků, tedy ročník 2005 a 2006. Jako jediní jsme měli 2 týmy a ještě k tomu se dvěma a třemi náhradníky, což je super. Přesto všechno turnaj ukázal, v čem se musíme ještě hodně zlepšit. Vzhledem k tomu, že nás čeká prosincová přestávka a zimní příprava začne počátkem ledna, máme čas o všem přemýšlet.

Hodnocení 2005 :

Zisk 10 bodů za 3 výhry, 1 remízu a 2 prohry se skorem 6:5, kdy nás asi nejvíce musela mrzet prohra s Novým Městem 1:0 , kde jsme dostali branku 34 sekund před závěrečným hvizdem. Nepodařil se zápas s Českou Skalicí, kde jsme ztratili také 3 body a to rozhodlo o celkovém 4 místě. Herně i kvalitou dnes potěšil Honza Lauterbach (vyhlášen nejlepším hráčem turnaje) a od poloviny turnaje Adam Jasanský. Velmi pěkný výkon Kuby France v brance a snaha Kuby Oždiana, který dnes dal svoji první branku za SK. Zbytek hráčů podalo svůj standart, přitom vím, že mají daleko na víc.

Hodnocení 2006 :

Zisk 8 bodů za 1 výhru, 5 remíz a 1 prohru se skorem 2:3. Sice jsme jako jediný tým obrali o body vítěze turnaje Nové Město a to za remízu, také remíza s druhou  Jaroměří se cení a i pouze jedna prohra v turnaji je zajímavá, přesto jsme zůstali hodně za očekáváním. Chlapci se střelecky trápí celý podzim, nepadá nám to tam jak bychom si přáli a ikdyž jsme zezadu celkem dobří, mužstvu chybí bomber, dravost v útoku a hlad po brance. U několika chlapců také dochází fyzický fond po velmi krátké době pobytu na hřišti a ti, na které mužstvo spoléhá, dnes podali průměrné výkony. Celkové 5 místo, kdy s Úpicí a dnes dobře hrající Policí jsme měli brát více bodů a ne pouze remizovat.

CELKOVÉ HODNOCENÍ :

Vzhledem k tomu, že jsme zapojili všechny hráče do turnaje (mimo Uhnavé, která hrála s FC Hradec Králové), jsem spokojen. 2005 potěšili, 2006 musí v zimě pracovat na rychlosti , dravosti a hlavně zakončení.

trenér  Lumír Hanke

Tabulka turnaje :

FOTOGALERIE