Dne 26.8. 2017 proběhl už 5 ročník memoriálu L. Kaválka

Turnaj byl vyhlášen pro kategorii mladších žáků a starších přípravek

Výsledky mladších žáků

1. zápas – Č. Kostelec : Česká Skalice    2:2

Hned v prvním utkání, kdy jsme zapůjčili soupeřovi svého druhého golmana jsme se hledali. Hrálo se nahoru a dolů a opět od nás nepřesně v koncovce. Bohužel jsme dostatečně nepokryli jednoho hráče Skalice a ten udělal hned  2 branky. My jen dotahovali a tak díky za remízu….

2. zápas –  Č. Kostelec : Nové Město 5:2
 Ve druhém utkání hned v 1. minutě skoroval David Pilc a od té chvíle kluci šli jednoznačně za vítězstvím. Utkání vyšlo dokonale Hepymu, který se blýskl hatrickem. Přesto soupeř lehce zdramatizoval na rozdíl jedné branky , abychom v zápětí opět odskočili na konečných 5:2.  Utkání jsme odehráli v pohodě.

3. zápas – Č. Kostelec : Jaroměř   0:1
Ve třetím utkání jsme hráli  disciplinovaně a škoda 2 gólovek v prvním poločase, kdy nejdřív Lokva a Hepy sami na brankáře minuli. Ve druhém poločase další 2 gólové šance a nic z toho. Gól inkasovaný po závaru (dle mě ofside) stejně nic neřešil, protože na 1 místo v turnaji jsme potřebovali zvítězit.  Fotbal byl z obou stran bojovný a plný zajímavých šancí, protože i soupeř si několik možností vytvořil. Zápasu by slušela remíza, ale celkové vítězství v turnaji si Jaroměř zasloužila víc.

Sestava: Kašpar, Hanke, Pilc, Uhnavá, Šrůtek,Twersky, Twerskoj, Dus, Turek, Hepnar, Špelda, Lokvenc,

Na turnaji proběhli individuální soutěže, kde jsme
triumfovali.
Paťas Hanke byl nejrychlejší ve slalomu na čas a to hned 2 x (oba časy ze všech)  –  1 místo
Adam Kašpar hned ve svém prvním pokusu udělal nejvíce panenek (96)     – 1 místo
Ondra Turek  ve střelbě na přesnost sice až v rozstřelu obsadil                   – 3. místo

slova trenéra : Hanke Lumír

Turnaj bych hodnotil celkem pozitivně. Kluci 2006 si celkem rychle zvykli na větší prostor kolem sebe a na úkoly, které mají plnit. Je potřeba zapracovat na koncovce, která nás stále trápí. Místy to skřípe v kombinaci a někdo musí zapracovat na klidu v hlavě, někdo na fyzické kondici…..
Kluci dnes ale potěšili bojovností a schopností otáčet něpříznivý stav. Poděkování patří rodičům za fandění a podporu nejen chlapců, ale i moji