Sestava A (2008):   Cejnar Tobiáš, Fiala Kryštof, Hanke David, Jančov Štěpán, Kašpar Dorian, Novák Vojtěch, Pirklová Karolína, Tichý Matěj,Berger Nikolas

Sestava B (2009):    Jakub Tichý, Marek Pirkl, Eliška Volhejnová, Patrik Volhejn, Tomáš Sokol, Jakub Jansa, Dominik Borůvka.

Branky:    Fiala 2, Tichý 2

Hodnocení :

Tým 2008 –  odehráli jsme  zápas velmi dobře

Tým 2009 –  zápas s Dobruškou byl po poločase přijatelných 3:1, bohužel v druhém poločase jsme nápor staršího ročníku nevydrželi a obdrželi ještě 8 gólů.

Trenéři mužstva :   Hlava D. (2008), Tryzna, Sokol (2009)

————————————————

TJ Čer.Kostelec A,B – Trutnov

7 : 25

Sestava A (2008):   Cejnar Tobiáš, Fiala Kryštof, Hanke David, Jančov Štěpán, Kašpar Dorian, Novák Vojtěch, Pirklová Karolína,Tichý Matěj,Berger Nikolas

Sestava B (2009):    Jakub Tichý, Marek Pirkl, Eliška Volhejnová, Patrik Volhejn, Tomáš Sokol, Jakub Jansa a Dominik Borůvka.

Branky:      Tichý 3, Kašpar , Fiala, Pirkl, Jansa

Hodnocení :

Tým 2008 – i ve druhém hraném zápase odvedl  bojovný výkon, bohužel pouze  jen v prvním poločase. Druhý poločas byl v režii domácích.

Tým 2009 – v druhém měření sil s Trutnovem jsme podlehli celkovým skóre 20:1, když oba domácí týmy byly nad naše síly.