VOTROK KP dospělých – 2016/2017 – 2. kolo

Kobos – Petrů, Havlíček, Škoda, Hlava L., Bárta (63. Vít M.), Hála, Štelzig (55. Barták), Martínek, Hlava D. (55. Hundák), Koval (72. Kováčik)

3. + 40. Hlava D. 8. Koval 21. Petrů 53. Škoda

Karty:  22. Hlava D.  46. Štelzig

utkání sledovalo 220 diváků
Hodnocení:

Dobře rozehrané utkání, kdy po krásné akci Kovala doráží míč do brány D. Hlava již ve 3. minutě. Po dalším důrazu Kovala a vybojovaném míči byl zezadu sražen kapitánem hostí a po právu přišla červená karta. Z následného přímého kopu v 8. minutě s chutí hrající Koval nadvakrát prostřeluje gólmana hostí. Ve 21. minutě je to již 3:0, kdy se prosadil Petrů. Těsně před přestávkou zvyšuje D. Hlava ve 40 minutě na 4:0. Ve druhém poločase v 53. minutě upravuje na konečných 5:0 D. Škoda. Ve druhém poločase jsme nevyužili spoustu příležitostí a hostům dovolili naší ležérností několik šancí, které bravurně zlikvidoval gólman Kobos.

vedoucí mužstva : Josef Macek